O nás

Jsme distribuční firma, která zajišťuje prostřednictvím internetového obchodu distribuci výjimečných potravin od malých a středních výrobců, kteří chtějí prodávat i mimo svou farmu, ke spotřebitelům a do obchodů. Registrovaný uživatel si prostřednictvím našeho eshopu objednává chlazené výrobky přímo u výrobců, kteří je na základě objednávky připraví čerstvé k distribuci. Našimi zákazníky jsou lidé, kteří vyznávají zdravé chutné jídlo a u nás si PRAVIDELNĚ objednávají potraviny na rodinné vaření. Zásobujeme také síť obchodů s těmito potravinami. Za 9 let činnosti jsme distribuovali přes 40 000 objednávek chlazeného zboží.
Nejsme běžný eshop s denním rozvozem potravin ani komunita.

Objednávat můžete OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE 18.00 hodin, pak bude objednávání uzavřeno a my zahájíme přípravu zboží u dodavatelů. Distribuujeme čerstvé zboží přímo od výrobců k zákazníkům v následujícím týdnu po uzávěrce objednávek, která je v neděli v 18h. 
Zboží osobně přebíráme a kotrolujeme složení i způsob výroby. 

Na farmách probíhá porážka hospodářských zvířat v určitém harmonogramu na základě objednávek a maso neskladujeme, ale hned dodáváme našim zákazníkům. Vytvořili jsme distribuční síť pro malé farmáře, kteří tím získali prostor pro kvalitní výrobu.

Naše potraviny nejsou většinou chemicky konzervovány a proto nevydrží takovou dobu jako běžné zboží v obchodech. Proto doporučujeme spotřebovat potravinu před ukončením doby spotřeby a skladovat i doma v chladničce všechno do 4stC. Pozor ani BIO ovoce a BIO zelenina nejsou chemicky ošetřeny, proto neobjednávejte mnoho a skladujte v čistém chladícím boxu ledničky odděleně.

MY ZAJIŠŤUJEME CHLAZENÍ POTRAVIN OD VÝROBCE AŽ PO PŘEDÁNÍ ZÁKAZNÍKOVI. PRO PŘENOS CHLAZENÉHO ZBOŽÍ Z VÝDEJNÍHO MÍSTA POUŽÍVEJTE PROTO CHLADÍCÍ TAŠKU S NAMRAŽENÝMI VLOŽKAMI, PROTOŽE KAŽDÉ ZAHŘÁTÍ ZBOŽÍ V TEPLÝCH DNECH VÝRAZNĚ ZKRACUJE JEHO TRVANLIVOST, KVALITU A ZÁRUKU.

Děkujeme za Vaši podporu.